برای ثبت گارنتی

ابتدا به منوی ثبت گارانتی مراجعه کنید.
شماره سریال گوشی خود را وارد نمایید.
سپس اطلاعات خود را وارد نمایید.

مشخصات شما در بانک اطلاعات ما ذخیره شده و شامل خدمات مینیاتور قرار میگیرد.

دفترچه راهنما گوشیهای مدل M1,M2

راهنمای مصرف کننده

 

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما در خرید محصولات مینیاتور، امیدواریم بتوانیم رضایت خاطر شما را فراهم آوریم. و تلاش طراحان بر اساس حداکثر کیفیت صدای مکالمه و پخش آهنگ، به همراه امکان استفاده از بلوتوث و نصب مموری بوده است.

لطفا در صورت داشتن هرگونه انتقاد ویا پیشنهاد به سایت رسمی شرکت مراجعه نمایید. مطمئناً نظرات شما یاری رسان ما در تولید محصولات بعدی میباشد. مزید امتنان است در صورت رضایت از محصول، مینیاتور را به دوستان خود معرفی کنید.

شکل ظاهری :

1 - بر روی گوشی M1 که تشکیل شده است از کلید های موزیک پلیر از قبیل playe که برای گوش دادن آهنگ استفاده میشود و Stop که برای لغو کردن پخش موزیک استفاده میشود و Up برای گوش کردن آهنگ بعدی یا به جلو بردن آهنگ استفاده میشود و Dn برای برگرداندن آهنگ با به عقب بردن آهنگ استفاده میشود.

2 - برروی گوشی دکمه استیل موجود می باشد که دکمه سمت چپ برای رفتن به قسمت منوی گوشی استفاده میشود و دکمه سمت راست برای رفتن به دفترچه تلفن استفاده میشود.

3 – دکمه وسط صفحه کلید برای رفتن به منوی اصلی گوشی مورد استفاده قرار میگیرد.

4- در صفحه کلید دو دکمه سمت چپ قرار دارد که عکس گوشی بر روی آن می باشد که با اعداد 1 و 2 مشخص می باشد که عدد 1 مخصوص سیم کارت شماره 1 و عدد 2 مخصوص سیم کارت شماره 2 می باشد.

5- در صفحه کلید دو دکمه در سمت راست قرار دارد که بر روی یکی از آن عکس دوربین و دیگری عکس تلفن می باشد که دکمه دارای عکس دوربین جهت فعالسازی دوربین ودرمدل M2برای رفتن به رایو اف ام
می باشد و دکمه دارای عکس گوشی جهت قطع مکالمه و خاموش و روشن کردن گوشی مورد استفاده قرار میگیرد.

6- بر روی صفحه کلید 12 کلید می باشد که از اعداد 0 تا 9 شماره گذاری شده است که برای گرفتن شماره مخاطب و دو کلید # و * برای خدمات مشترکین استفاده میشود.

(( نکته قابل توجه با نگه داشتن دکمه # گوشی به حالت ویبره و بیصدا منتقل خواهد شد ))

 

 m1-m2

منوهای اصلی :

منوی اصلی که شامل 9 آیکون می باشد که ذیل برای شما مشتری عزیز تشریح می کنیم

menu-m1-m2

مدیریت مکالمه :

منوی اول که با آیکون فلش پائین و بالا نمایش داده میشود که برای مدیریت مکالمات استفاده میشود که در این منو میتوانید از قسمت گزینه ها شماره مزاحم را به قسمت بلک لیست قرار دهید.

mokaleme

دفترچه تلفن :

منوی دوم که با آیکون دفترچه نشان داده میشود که برای دیدن شماره تلفن مخاطبین و همچنین برای حذف و یا وارد کردن شماره جدید مورد استفاده قرار میگیرد.

tel

(( لازم به توضیح می باشد در موقع وارد شدن در منوی دفترچه تلفن آیکون هایی در بالای صفحه ظاهر می شود که با فشار دادن دکمه سمت راست منوی اصلی صفحه پنجرها بالای دفترچه تلفن تغییر پیدا می کند که شامل قسمتهای سطح بندی نشده ، مخاطبین سیم کارت 1 و مخاطبین سیم کارت 2 ، خانواده ، دوستان ، کار ، همکلاسی ها ، لیست سیاه ( بلک لیست ) ، دیگر 1 ، 2 ، 3 می باشد ))

مموری :

منوی سوم که با آیکون مموری مشخص می باشد جهت مموری متصل شده به گوشی مورد استفاده می باشد که از طریق آن میتوانید به محتویات داخل مموری خارجی متصل شده به گوشی مورد استفاده قرار بگیرد.

 Copy of memory

اینترنت:

در مدل M2 موجود میباشد .

ابزارها :

منوی چهارم که با آیکون آچار فرانسه مشخص می باشد جهت ابزارهای گوشی که شامل برنامه های چند رسانه مانند دوربین عکاسی ، فیلمبرداری ، پخش موسیقی ، رادیو اف ام ، ضبط خبرنگاری ، مشاهده تصاویر ، فیلمها تشکیل شده است .

tanzimat

پیامها :

منوی پنجم که با آیکون نامه مشخص می باشد جهت ارسال و دریافت پیامهای کوتاه مخاطبین می باشد

(( لازم به توضیح می باشد جهت خواندن پیامها حتما باید سیم کارت در گوشی موبایل قرار گرفته باشد ))

sms

زنگ بیداری :

منوی ششم که با آیکون ساعت مشخص می باشد جهت تنظیم زنگ بیداری مورد استفاده قرار میگیرد

saat

بلوتوث :

منوی هفتم که با آیکون آبی رنگ مشخص می باشد جهت ارسال و دریافت عکس ، فیلم ، موزیک و یا فایل مورد استفاده قرار میگیرد که فایلهای دریافتی ئر مموری کارت گوشی ذخیره میگردد.

bolotose

پروفایلها :

منوی هشتم که با آیکون شخص (انسان) مشخص میباشد جهت تنظیم نوع صدا و لرزش و تنظیمات کلی گوشی مورد استفاده قرار میگیرد که از چند بخش تشکیل شده است که عبارتند از :

عادی ، حالت سکوت ، لرزاندن ، فضای بسته ، فضای بیرونی ، حالت ذخیره باطری ، گوشی تلفن و بلوتوث تشکیل شده است که از قسمت سمت راست صفحه نمایش با آیکون امکانات قسمت تصحیح قابل تغییر بصورت دلخواه میباشد.

profilee1

تنظیمات:

منوی نهم و آخر قسمت تنظیمات می باشد که با آیکون چرخ دنده مشخص می باشد که از چهار گزینه تشکیل می باشد که عبارت است از :

   تنظیمات تلفن که جهت تنظیم ساعت ، تاریخ ، تنظیمات میانبر ، روشن و خاموش ، ساماندهی نیرو  و تنظیمات کارخانه تشکیل می شود.

    تنظیمات تماس که جهت تنظیم سیم کارت ، انتقال تماس ، انتظار مکالمه ، حالت پرواز یا بدون آنتن و سایر موارد تشـکیـل  شده است.

    تنظیمات نمایـش که از قسمـتهای تنظیم صفحه نمایش ، تنظیم نوشـته ها ، تنظیم نور صفحه ، مدت نور صفحه ، مدت نور صفحه کلید و انیمیشن تشکیل شده است.

    تنظیمات امنیتی که شامل قفل گذاری بصورت دلخواه بر روی موارد شخصی و تغیر پین کد یا فعال و غیر فعال کردن پین کد سیم کارت و قفل صفحه کلید می باشد مورد استفاده قرار میگیرد.

 

 

 

 

جاوا :

گوشی M2 داری سیستم عامل جاوا و امکان نصب برنامه های جاوا را دارد.

شماره رمز گوشی موبایل M1وM2 جهت تغییر رمز (12345 ) می باشد

(( لوازم جانبی همراه گوشی یک عدد باطری ، یک عدد هندزفری جهت گوش کردن موزیک و رادیو و یک عدد شارژر ویک عددکابل یو اس پی (این مورد فقط برای گوشی مدل M2)میباشد.))

موفق و پیروز باشد

گروه تولیدی تبلت وموبایل ایرانی مینیاتور

 

 

 

 

بالا